Ifjúsági teremtorna Korondon

Írta:  2018. március 22., csütörtök 10:38

12 csapat részvételével szervezték meg első alkalommal a Korondi Húsvét Kupát.

A Korondi Junior Fociklub a Korondi Polgármesteri Hivatal támogatásával március 17-én első alkalommal szervezte meg a Korondi Húsvét Kupát. A terem tornára 12 csapat nevezett be. A Lőrincz Márton Sportcsarnokban szervezett bajnokságot Farkaslaka csapata nyerte meg.
Gyerekzsivajtól volt hangos a szombaton a sportcsarnok Korondon, ugyanis 12 csapat nevezett be a fiatalok bajnokságába. A tornán teremlabdarúgó szabályok szerint játszották a mérkőzéseket.
Korondról három csapat is jelentkezett, a Korondi Kékek a 12 csapatból a negyedik helyre focizták fel magukat.
A dobogó alsó fokára Székelykeresztúr csapata állhatott fel, második Zetelaka első számú csapata lett. A torna bajnokának pedig Farkaslakát kiáltották ki, akik közül Balázs Norbert lett a nap gólkirálya. A Korondi Húsvét Kupán 26 mérkőzést és 130 gólt láthattak az érdeklődők.