Fölényes győzelem a gyerekfociban is

Írta:  2015. november 11., szerda 10:10

A Medve-tó Mobila Szováta gyerekfoci csapata hétvégén hazai pályán fogadta Déda csapatát, akiket fölényes játékban 6-0-ra sikerült megverni. A mostani győzelemmel a gyerekek a tabella hatodik helyére léptek fel.

Városunk felnőtt csapatához hasonlóan,  a kicsik is egyre jobban teljesítenek a Maros megyei bajnokságban. Szombaton a dédaiak csapatát fogadták a gyerekek itthon Szovátán, és gólokban gazdag mérkőzést mutattak a hazai közönségnek. A pirosban játszó hazai csapat néhány megingás ellenére végig uralta a pályán a játékot. A mérkőzés végén a hazaiak edzőjét kérdeztük a gyerekek teljesítményről.

A gyerekek a bajnokság utolsó mérkőzését a marosszentgyörgyi Kinder csapata ellen játsszák szombaton 10 órától Marosszentgyörgyön. A 11 fordulós bajnokság utolsó mérkőzésén akár az ötödik helyre is felléphet városunk gyerekcsapata.

Média

Új hozzászólás

A csillaggal (*) jelölt mezők kitöltése kötelező. A HTML kódok használata nem engedélyezett.

Kereső