Megszerezte első győzelmét Kibéd

Írta:  2017. október 04., szerda 10:59

Október elsején a Maros megyei labdarúgó bajnokság hatodik ligájában a Kibédi Akarat hazai pályán fogadta az Előre Panitiak Sport Egyesület csapatát. A eseménytelen első félidőt, gólzáporos második játékrész váltotta fel, ami meghozta a kibédiek idei első győzelmét.

Az eddigi eredmények alapján Kibéd nem teljesített jól a három forduló során, így most már szükségük volt az első három pontra. Ebben a csoportkörben idén először debütáló Mezőpanit ismeretlen ellenfélként érkezett Kibédre.Gellért szerint a csapat még össze kell szokjon de jó a keretük. A hazaiak edzője pozitívan vélekedett a kibédiek felkészültségéről.

Aztán az első félidőben nem született találat, de a második félidőben a kibédi csapat Suba Barna és Dobondi István Florián találataival háromszor is gólt lőttek a panitiaknak. Az ellenfél válaszul a három gólra két alkalommal szépített, így a végeredmény Kibéd – Mezőpanit 3-2. Jövő vasárnap is hazai pályán játszik Kibéd, amikor a Szentpéteri Lendület csapatát fogadják.